Engures novads

Uldim Bērziņam bronza veterānu vieglatlētikas mačos03-03-2014

Sestdien, 1.martā, Rīgas Sporta manēžā notika Latvijas pašvaldību sporta veterānu sporta spēļu sacensības (LSVS) vieglatlētikā telpās, kur pirmo reizi startēja arī mūsu novada sportisti – Dace Leitāne un Uldis Bērziņš.

Dace Leitāne savā vecuma grupā izcīnīja 4.vietu tāllēkšanā (3.85 m), 5.vietu 60 m skrējienā (9.82 s) un 5.vietu 200 m skrējienā (35.95 s).

Uldis Bērziņš savā vecuma grupā izcīnīja 3.vietu tāllēkšanā (4.78 m) un 6.vietu 60 m skrējienā (8.81 s).

Kopumā mūsu sportisti šajās sacensībās Engures novadam izcīnīja 57 kopvērtējuma punktus, kas deva vieglatlētikas sacensībās 26. vietu kopvērtējumā no 33 komandām. Atzīstami rezultāti, ja ņem vērā, ka mūsu novads tika pārstāvēts ar diviem sportistiem!