Engures novads

17. oktobrī Engures novada uzņēmēju tikšanās Šlokenbekas muižā11-10-2018

9. oktobrī Engures novada uzņēmēju tikšanās reizē Šlokenbekā, apspriežot portāla razotsenguresnovada.lv izveidošanas lietderību, interesentu grupai, lai veicinātu lokālo patriotismu un apzinātu kopējās intereses, radās ideja izveidot Engures novada uzņēmēju biedrību.

Par vienota portāla izveidi vēl īstas pārliecības nebija, taču domu biedru grupa ir nolēmusi mēģināt veidot Engures novada uzņēmēju biedrību, kas varētu visus Engures novada uzņēmējus vienot kopīgam mērķim - popularizēt sevi un visus kopā zem vienota zīmola - Engures novads, lai tas būtu gan interesanti, gan izdevīgi.
Visi tie, kuriem šī ideja simpatizē, tiek aicināti 17. oktobrī p.18.00 satikties Šlokenbekas muižā un vienoties par kopīgajām interesēm, mērķiem un turpmākajiem risinājumiem.

<< Atpakaļ