Aicinām popularizēt Latvijas preces LPS rīkotajos pasākumos Latvijas Prezidentūras ES Padomē08-01-2015

Latvijas Prezidentūras ES Padomē ietvaros Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkā 17.-18. martā organizēs ES Reģionu Komitejas (RK) (politiskas asamblejas, kas pārstāv visu ES valstu reģionālās un vietējās pašvaldības) Biroja sanāksmi.

Tajā piedalīsies ap 100 dalībnieku - RK locekļi, kas ir vēlēti ES valstu vietējo un reģionālo varu pārstāvji, RK Biroja administrācijas pārstāvji un lektori. Savukārt, 19. jūnijā notiks Austrumu partnerības paneļa "Publiskās administrācijas reforma" ekspertu sanāksme, kurā plāno piedalīties ap 60 dalībnieku - pārstāvji no sešām Austrumu partnerības valstīm (Baltkrievija, Moldova, Ukraina, Gruzija, Armēnija un Azerbaidžāna) un lektori no ES dalībvalstīm. Tuvākajās dienās tiks izlemts datums arī trešajam LPS organizētajam pasākumam - Austrumu partnerības reģionālo un vietējo pašvaldību konferences (CORLEAP) sanāksmei.

Latvijas Pašvaldību savienība būtu īpaši pateicīga, ja šo pasākumu laikā (kafijas pauzēs un starpbrīžos) mums kopā izdotos palepoties ar patieso Latvijas garšu un precēm. Aicinām Jūs ziedot savu produkciju, tādējādi nesot Latvijas un Jūsu uzņēmuma vārdu Eiropas Savienībā un Austrumu partnerības valstīs. Ziedojot konkrētiem prezidentūras pasākumiem, Jums būs iespēja pasākuma norises vietā izvietot reklāmas roll-up un atpazīstamības stendu, kā arī savu logo un saiti uz mājaslapu iekļaut prezidentūras mājaslapā www.eu2015.lv.

Pielikumā ziedojuma (dāvinājuma) piedāvājuma veidlapas paraugu un partnera atpazīstamību veicinošo pasākumu sīkāku aprakstu. LPS gaida jūsu jautājumus un būs priecīga sniegt uz tiem atbildes.

Zane Dūze
Latvijas Pašvaldību savienība