Engures novads

Biznesa inkubators izsludina uzņemšanu!08-08-2018

LIAA Jūrmalas biznesa inkubators, kura darbības reģions ir arī (Jūsu pārstāvētā pašvaldība), rosina uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas un inkubācijas programmās! Augustā inkubatora komanda aicina uz individuālu tikšanos pirms pieteikuma iesniegšanas.

 
 
 
 
Pirmsinkubācijā biznesa ideju autori piedalās semināros, darbnīcās un kopienas pasākumos, kā arī konsultējas ar Latvijā atzītākajiem ekspertiem, tā attīstot savas uzņēmējdarbības kompetences. Papildus ikviens pirmsinkubācijas dalībnieks var bez maksas var strādāt koprades birojā un izmantot mentoru atbalstu. Ja Jūsu redzeslokā ir kāds, kas līdz šim šaubījies par iestāšanos, rosinām viņus pieteikties šajā iesaukumā. Nākamā uzņemšana pirmsinkubācijā un inkubācijā plānota 2019.gada pavasarī.
 
Inkubācijā līdz 3 gadus veci uzņēmumi papildus konsultatīvam atbalstam izmanto līdzfinansējumu 50% apmērā uzņēmuma attīstībai - dažādiem ārpakalpojumiem, iekārtām un izejmateriāliem.
Līdzfinansējums pieejams gan ikdienas vajadzībām (grāmatvedībai, telpu nomai), gan uz uzņēmuma attīstību vērstām (protoripēšana, testēšana, sertifikācija) un atpazīstamības veicināšanas izmaksām (dizains, mārketings, u.c.).
 
Vairāk informācijas ŠEIT:
 
Pieteikumu iesniegšana abās programmās noslēgsies 19.septembrī. 
 
 
Uz tikšanos inkubatorā!
 
Saziņai un individuālas konsultācijas pieteikšanai:
jurmala@liaa.gov.lv
+371 62401097

<< Atpakaļ