Engures novads

Biznesa inkubators uzsāk uzņemšanu, piesakies līdz 19.septembrim06-09-2018

Sākusies uzņemšana LIAA Jūrmalas biznesa inkubatora pirmsinkubācijas un inkubācijas programmās. Ja esi biznesa idejas autors vai jauna uzņēmuma (ne vecāka par trim gadiem) pārstāvis, aicinām Tevi pieteikties LIAA Jūrmalas biznesa inkubatora programmās – kļūt par uzņēmēju kopienas dalībnieku, attīstīt uzņēmējdarbības prasmes un piesaistīt finansējumu savai idejai!

 
 
 
Pirmsinkubācijas dalībnieki piedalās darbnīcās un konsultējas ar ekspertiem, piemēram, tirgus izpētes, digitālā mārketinga un pārdošanas, komandas vadības un citās jomās. Ik mēnesi pieejamas stratēģiskās vadības konsultācijas, kā arī papildus atbalsts, piemēram, juridiskajos un finanšu jautājumos.
 
Ikviens pirmsinkubācijas dalībnieks aicināts izmantot atvērtā biroja telpas darbam un piedalīties kopienas un tīklošanās pasākumos kopā ar pieredzējušiem uzņēmējiem un sadarbības partneriem.
 
Inkubācijā līdz 3 gadus veciem uzņēmumiem papildus iepriekš minētajam pieejams arī 50% līdzfinansējums uzņēmuma attīstībai – dažādu ārpakalpojumu, iekārtu un izejmateriālu izmaksām, kā arī ikdienas izdevumiem – telpu nomai, grāmatvedības pakalpojumiem un citiem.
 
Lai iestātos kādā no programmām, aicinām sazināties ar inkubatora komandu: jurmala@liaa.gov.lv vai +371 62401097
 

<< Atpakaļ