Engures novadā notiks II Uzņēmēju sporta spēles!21-05-2014

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) organizē II LATVIJAS UZŅĒMĒJU SPORTA SPĒLES, kas norisināsies š.g. 14.-15.jūnijā Engures novadā.

Turpinot veiksmīgi sākto tradīciju, LDDK un LTRK arī šogad aicina uzņēmumus stiprināt kolektīvo garu un pievienoties Lattelecom, Latvijas Balzama, RISEBA, Biznesa augstskolas Turība, Lursoft IT u.c. uzņēmumu komandām, kuras jau pieteikušās dalībai šīs vasaras sporta spēlēs.

LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone: „Ikdienā ikviens no mums strādā gan sava uzņēmuma, darbinieku un sabiedrības labā un iegulda savu laiku, pūles un zināšanas Latvijas uzņēmējdarbības vides un kopējās labklājības uzlabošanā. Taču reizēm ir jāatgūst spēks un enerģija, smeļoties to sportiskās aktivitātēs un kopā būšanas priekā. Un, kas zina, varbūt tieši šādā brīdī dzimst ierosme jaunām idejām un biznesa sadarbības iespējām.”

LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš:Uzņēmēju sporta spēles ir lieliska iespēja sportiskā gaisotnē tikties un spēkiem mēroties ne vien lielo uzņēmumu komandām, bet arī “mazajiem” uzņēmējiem, jo, pat ja savu komandu noformēt nevarat, piedāvājam iespēju vairākiem “mazajiem” spēkus apvienot, veidojot kopīgu komandu. Sacensības gars palīdz veidot arī jaunus, neformālus kontaktus biznesā.”

Sporta spēļu programmā ietilps gan tradicionālie komandu sporta veidi - basketbols, futbols, pludmales volejbols, - gan individuālās sacensības, kā arī tiek plānoti daži pārsteigumi un izklaides programma. Nesportotājiem būs iespēja radošajās darbnīcās pašu rokām pagatavot dažādus kosmētiskos līdzekļus. Sporta spēlēs padomāts arī par bērniem, kuri tiks pieskatīti un izklaidēti jautrās atrakcijās visas dienas garumā. Jāpiebilst, ka pērn Uzņēmēju sporta spēlēs piedalījās vairāk nekā 500 dalībnieku no dažādiem Latvijas uzņēmumiem.
II Uzņēmēju sporta spēles tiek rīkotas ar ASLatvijas Finieris atbalstu. Pasākumu informatīvi atbalsta laikraksts Diena.
Aicinām reģistrēt sava uzņēmuma komandu dalībai II LATVIJAS UZŅĒMĒJU SPORTA SPĒLĒS elektroniski, aizpildot reģistrācijas anketu http://ej.uz/uznemejuspeles2014

Par LDDK:
LDDK ir Latvijas lielākā darba devēju organizācija, kas pārstāv darba devēju intereses uzņēmējdarbības vides uzlabošanas, izglītības kvalitātes, nodarbinātības un sociālā nodrošinājuma, veselības aprūpes un darba aizsardzības jomā. LDDK ir Saeimas, Ministru Kabineta un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) sociālekonomisko sarunu partneris. LDDK apvieno 109 vadošus dažādu nozaru uzņēmumus, kas nodarbina vairāk nekā 50 cilvēku, kā arī 63 Latvijas ekonomikai nozīmīgas nozaru un reģionālās asociācijas un federācijas, kas apvieno vairāk nekā 5000 uzņēmumu, no kuriem vairāk nekā 2500 ir mazie un vidējie uzņēmumi (MVU). LDDK biedri nodarbina 41% no visiem Latvijas darbaspējīgajiem iedzīvotājiem.

Par LTRK:
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju nevalstiskā organizācija, kura apvieno 1 064 individuālus uzņēmumus un 60 nozaru asociācijas, 4 pilsētu uzņēmēju klubi un 14 citas uzņēmēju apvienības. LTRK pārstāv uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, kā arī sniedz pakalpojumus, lai Latvijā būtu izcili uzņēmumi, izcilā uzņēmējdarbības vidē. LTRK darbojas trīs jomās: 1) uzņēmējdarbības vide 2) uzņēmumu konkurētspēja 3) eksports.
LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre. Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevalstiskajām organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!