Engures novads

FOTO: Engures novada uzņēmēji izpelnās „Lielā loma 2017” balvas11-11-2017

Piektdien, 3. novembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Jūrmalas Kultūras centrā Majoros sveica Zemkopības ministrijas (ZM) Gada balvas zivsaimniecībā “Lielais loms 2017” laureātus un vecināšanas balvu saņēmējus – zivsaimniecības nozares uzņēmējus un jaunos darbiniekus. Laureātu vidū bija arī vairāki Engures novada uzņēmēji.

Šogad laureātu nosaukumus, diplomus un balvas piešķīra piecās nominācijās, kā arī pasniedza balvu par mūža ieguldījumu zivsaimniecībā. Nominācijā “Ieguldījums zivsaimniecības popularizēšanā” par laureātu kļuva Engures novada Lapmežciema individuālais komersants “Reinis B”, tā vadītāja Alla Bečere.
 
Jau otro gadu „Reinis B” saņēma arī veicināšanas balvu nominācijā „Gada uzņēmums zivju apstrādē”. Šajā nominācijā par galveno balvu cīnījās Ginta Kellera vadītais SIA „Liedags”, kurā strādā 45 iedzīvotāji, izpelnoties pateicību.
 
Savukārt nominācijā „Jauns un daudzsološs nozarē” veicināšanas balvu saņēma SIA „Mauriņi-S” jaunā atvase Emīls Sils.
 
Zemkopības ministrijas Gada balva zivsaimniecībā “Lielais loms” ir nozares augstākā atzinība par nozīmīgiem sasniegumiem un ieguldījumu nozares labā, un šogad tā tika rīkota trešo gadu. Balvas mērķis ir veicināt zivsaimniecības nozares attīstību un nozīmīgumu sabiedrībā. Vairāk informācija par balvu pieejama ZM tīmekļvietnē sadaļā “Lielais loms”.
 
Kristaps Zaļkalns
 
 

<< Atpakaļ