Engures novads

Lidostas "Jūrmala Airport" attīstībai uzņēmēji pauž vienbalsīgu atbalstu (+foto)21-01-2015

Otrdien, 20. janvārī, "Jūrmala Airport" vadība lidostas telpās tikās ar pašvaldību pārstāvjiem un uzņēmējiem, lai iepazīstinātu ar lidostas tālākām un nākotnes iespējām.

Uz tikšanos ar lidostas vadību bija ieradušies aptuveni 40 cilvēki - Engures novada domes un Tukuma novada domes vadība un uzņēmēji no Tukuma uzņēmēju kluba, kā arī masu mediju pārstāvji. Pozitīvi, ka visi sanākušie pauda atbalstu lidostas darbībai un vaicāja, kā uzņēmēji var palīdzēt lidostai attīstīties.
Tukuma uzņēmēja kluba vadītājs Māris Birzulis aicināja publiku balsot par atbalsta sniegšanu lidlauka tālākai attīstībai. Lidostas vadība var būt gandarīta – balsojumā tika pausts vienbalsīgs atbalsts.
 
Kā uzsvēra Engures novada domes izpilddirektors Imants Valers, pozitīvā ziņa ir arī tā, ka pretēji presē izskanējušajai informācijai lidostas darbības paplašināšana ir pieļaujama, nodrošinot starptautiskus pasažieru un kravu pārvadājumus. "Šobrīd lidostai ir jāpārstrādā ietekmi uz vidi ziņojums," skaidroja Valers, norādot, ka šis process varētu aizņemt aptuveni gadu.
 
Jau ziņots, ka "Jūrmala Airport", kas ir investējusi vairākus miljonu eiro lidlauka sakārtošanai un modernā termināļa izbūvei, ir paredzējusi paplašināt lidostas darbību, nodrošinot regulārus pasažieru pārvadājumus un palielināt pārvadājumu skaitu līdz 3000 pacelšanās un nosēšanās reizēm gadā.
Plānots, ka daļu no plānotajiem reisiem gadā veidotu regulārie lidojumi, daļu – čarterlidojumi. Lidmašīnu pacelšanās un nolaišanās ir plānota laika posmā no pl. 6 rītā līdz pl. 24 vakarā, bet tikai 5% lidojumi paredzēti vēlā vakarā no pl. 23 līdz pl. 24.
 
„Jūrmala Airport” atrodas Smārdes pagasta teritorijā.
 
 
 

<< Atpakaļ