Engures novads

INTERREG Igaunijas Latvijas programma aicina pieteikt projektus 5. konkursam28-02-2019

Igaunijas Latvijas programma aicina organizācijas no Igaunijas un Latvijas iesniegt sadarbības projektu ieteikumus finansējuma saņemšanai. 5. projektu konkurss ir atvērts programmas prioritātes "Tīra un vērtīga dzīves vide" trīs atbalsta jomās: tūrisma attīstība, vides aizsardzība un kopīgo ūdeņu pārvaldība.

Pieejami aptuveni 2,5 miljoni eiro no Eiropas Reģionālās attīstības fonda, un pieteikties var visu veidu organizācijas un uzņēmumi no Kurzemes, Pierīgas, Rīgas un Vidzemes, kā arī no Dienvidigaunijas un Rietumigaunijas. Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 3. jūnijs.
 
Konkursa rezultātā programma gaida projektu pieteikumus jaunu pārrobežu tūrisma produktu izstrādei, kas balstīti uz kultūras un dabas mantojumu, resursu taupīšanas kampaņu īstenošanai un kopīgo ūdeņu pārvaldības iniciatīvām Rīgas līcī, kā arī Gaujas un Salacas upes baseinos.
 
Lai informētu par prasībām projektiem un pieteikumu sagatavošanai, programma 7. martā Rīgā un Tartu (Igaunijā) organizē Informācijas dienas. Tāpat Kopīgā sekretariāta darbinieki ir pieejami Tartu un Rīgā un konsultē par konkursa prasībām un atbalstāmajām darbībām. Konsultācija pirms projekta pieteikuma iesniegšanas ir obligāta.
 
Sīkāka informācija un norādījumi par to, kā pieteikties finansējumam, publicēti programmas vietnē ŠEIT, un visas jaunākās ziņas saistībā ar konkursu tiek izplatītas facebook.com/estlat.
 

<< Atpakaļ