Engures novads

Izsludināta pieteikšanās gada balvai zivsaimniecībā "Lielais loms 2019"08-05-2019

Zemkopības ministrija (ZM) aicina pieteikt zivsaimniecības nozares uzņēmumus un to pārstāvjus gada balvai zivsaimniecībā “Lielais loms 2019”. Izvirzīt pretendentus konkursam aicināti ne tikai paši zivsaimniecības nozares uzņēmumi, bet arī nevalstiskās organizācijas, zinātniskās institūcijas un pašvaldības.

Gada balvas “Lielais loms 2019” pretendentus vērtēs šādās nominācijās: “Gada uzņēmums jūras zvejniecībā”, “Gada uzņēmums jūras piekrastes un iekšējo ūdeņu zvejniecībā”, “Gada uzņēmums akvakultūrā”, “Gada uzņēmums zivju apstrādē”, “Jauns un daudzsološs nozarē” un “Ieguldījums zivsaimniecības un ūdeņu apsaimniekošanas popularizēšanā”.
 
Pieteikumu dalībai šajās nominācijās var iesniegt Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra konsultāciju birojos, Lauku atbalsta dienesta (LAD) reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs vai LAD Centrālā aparāta Klientu apkalpošanas daļā (Rīgā, Republikas laukumā 2) līdz 31. maijam.
 
Tāpat arī šogad tiks pasniegta balva nominācijā “Par mūža ieguldījumu zivsaimniecībā”, ko piešķir personai par ilgstošu un nozīmīgu ieguldījumu zivsaimniecības nozares attīstībā. Pretendentus šai balvai var izvirzīt ar zivsaimniecības nozari saistītās nevalstiskās organizācijas, zinātniskās institūcijas un pašvaldības. Lai pieteiktu pretendentus balvai nominācijā “Par mūža ieguldījumu zivsaimniecībā”, pieteikums līdz 31. maijam jāiesniedz ZM Preses un sabiedrisko attiecību nodaļā (Rīgā, Republikas laukumā 2, 2302. telpā; tālr. 67878705; e-pasta adrese: kaspars.funts@zm.gov.lv).
 
Katrā nominācijā pretendentu vērtēšanas komisija noteiks vienu laureātu, kurš saņems balvu “Lielais loms 2019”, ZM diplomu un naudas balvu. Vērtēšanas komisija var lemt arī par veicināšanas balvu saņēmējiem. Plānots, ka laureātu godināšanas pasākums notiks gada nogalē.
 
Iepazīties ar gada balvas zivsaimniecībā “Lielais loms 2019” nolikumu, vērtēšanas kritērijiem, pieteikuma veidlapām un iesniedzamo informāciju var Gada balvas “Lielais loms” tīmekļvietnē www.lielaisloms.lv.

<< Atpakaļ