Engures novads

Izveidota uzņēmēju datu bāze31-01-2020

Izveidota vietējo uzņēmumu un saimnieciskās darbības veicēju DATU BĀZE - unikāls rīks, kas palīdz iepazīt un atrast vietējo pakalpojumu sniedzēju un ražotāju.

Datu bāzē ir  apkopota informācija par Tukuma un Engures novados un Ropažu un Garkalnes novados darbojošiem uzņēmumiem un saimnieciskās darbības veicējiem, kas piekrita informācijas ievietošanai par savu darbību datu bāzē.
 
Datu bāze sniedz iespēju  iedzīvotājiem/lietotājiem  ērtā  veidā iegūt informāciju par teritorijā  esošiem komersantiem un saimnieciskās darbības veicējiem(SDV), to darbības veidu un kontaktinformāciju, lai veicinātu vietējo produktu un pakalpojumu izmantošanu un popularizēšanu. Datu bāze strukturēta pa nozarēm un teritorijām, bet ērtais meklēšanas rīks palīdz atrast vajadzīgo pēc atslēgas vārda. Datu bāze ir vieta, kur meklēt palīgu, sadarbības partneri, pircēju vai pārdevēju  kāda konkrēta pakalpojuma veikšanai vai produkta ražošanai. 
 
Datu bāzē apkopotie dati vienmēr ir papildināmi un/vai koriģējami, tāpēc aicinām pārliecināties, vai jūsu uzņēmums/SDV ir iekļauts datu bāzē, un ja nav, iesniegt pieteikumu pievienošanai. 
Datu bāze pieejama Tukuma un Engures novadu mājas lapās, zem “banera” “DATU BĀZE”, vai adresē: datubaze.tukums.lv
 
Aktivitāti īstenoja BDR ”Partnerība laukiem un jūrai”, projekta “Senie amati- no tradīcijām līdz mūsdienām” ietvaros, sadarbības partneris Latvijā: BDR “Ropažu Garkalnes partnerība”.
 
 
 

<< Atpakaļ