Kurzemes biznesa forumu "Cilvēks – veiksmes faktors"16-09-2019

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Tukuma novada domi un banka Citadele aicina uz Kurzemes biznesa forumu "Cilvēks – veiksmes faktors", kas notiks 27. septembrī Tukuma novada Tumes pagasta Jaunmoku pilī.

“Mūsu mērķis, organizējot biznesa forumu, ir dot iespēju Tukuma un apkārtējo novadu uzņēmējiem iesaistīties diskusijā ar valsts mēroga ekspertiem par aktualitātēm ekonomikā, kā arī informēt par pašvaldības plāniem novada attīstības veicināšanā. Turklāt, forums būs arī iespēja, kur dibināt jaunus kontaktus un iedvesmoties no citu uzņēmēju pieredzes stāstiem.” aicina Tukuma novada Domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans.

Pirmajā daļā diskutēsim par uzņēmējdarbības vides attīstību ietekmējošām jomām: nodokļu politika, darbaspēks, mobilitāte un kā šie faktori ietekmē Latvijas izaugsmi. Foruma otrā daļa paredzēta kā praktisks seminārs par to, kā jaunākās tehnoloģijas un izstrādātie instrumenti var palīdzēt uzņēmējdarbības ikdienā, tādējādi atvieglojot darbu un ietaupot laiku. Pasākuma noslēgumā šoreiz plānots iedvesmot biznesa foruma apmeklētājus ar stāstiem par to, kā no hobija var izveidot veiksmīgu biznesu.

Foruma moderators LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Vietu skaits ir ierobežots. Dalība pasākumā BEZ MAKSAS. Biznesa foruma programma un iepriekšējā reģistrācija: https://www.mitto.me/tukumaforums2019/