Engures novads

LAD organizē seminārus, lai pastāstītu par aktualitātēm lauksaimniekiem, mežsaimniekiem un zivsaimniekiem21-03-2018

Lai stāstītu par Lauku atbalsta dienesta darba aktualitātēm, kā arī sniegtu atbildes uz visiem dienesta klientus interesējošajiem jautājumiem, LAD šā gada 5. aprīlī sākumā organizē seminārus visā Latvijā.

Kas un kāpēc var saņemt atbalsta maksājumus? Kādi nosacījumi ir jāņem vērā šogad, lai pieteiktos platību maksājumiem? Vai ir izmaiņas zaļināšanas prasību izpildē? Kādas ir klientu biežākās kļūdas, īstenojot projektus investīciju pasākumos? Šie ir tikai daži jautājumi, ko dienestam uzdot klienti – lauksaimnieki, mežsaimnieki un zivsaimnieki. Lai sniegtu pēc iespējas plašākas un skaidrākas atbildes, LAD pieņēma lēmumu par informatīvo semināru organizēšanas nepieciešamību. 
 
 5. aprīlī 2018. gadāpl.10:00 Tukuma Ledus hallē 2.st.
 LAD aktualitātes 2018.gadā

 1. Izmaiņas tiešajos maksājumos un LAP pasākumu platību maksājumos referē ES tiešo maksājumu daļas vadītājs Andris Balandins;

 2. 2018.gada provizoriskās LAP pasākumu kārtas. Plānotās izmaiņas pasākumā "Atbalsts ieguldījumiem ar lauksaimniecību nesaistītu darbību radīšanā un attīstīšanā" - referē Lauksaimniecības un lauku attīstības daļas vadītāja vietniece Ieva Šņepste;

 3. Plānotās izmaiņas valsts atbalsta un LEADER pasākumos 2018.gadā - referē Valsts atbalsta un LEADER pasākumu daļas vadītāja Juta Dreiberga.
 
***
Ar visu semināru grafiku var iepazīties dienesta mājaslapā ŠEIT. Plašāku informāciju par semināriem var noskaidrot, zvanot uz dienestu klientu apkalpošanas tālruni 67095000.
Dienests aicina visus interesentus apmeklēt seminārus!

<< Atpakaļ