Engures novads

LTRK aicina uz biznesa forumu Tukumā30-09-2018

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Tukuma novada dome sadarbībā ar banku Citadele aicina uzņēmējus un interesentus apmeklēt ikgadējo biznesa forumu “Ceļā uz veiksmīgu uzņēmējdarbību” 12.oktobrī plkst. 10:00 Jaunmoku pilī, Tukuma novadā.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, kopā ar pieaicinātiem ekspertiem būs iespēja runāt par biznesa vidi, efektivitāti un konkurētspēju. Šogad īpaši akcentētas būs tādas problēmas kā demogrāfija un darbaspēka trūkums, kā arī reģionālā attīstība un investīciju piesaiste. Forumā ikviens dalībnieks varēs arī ieklausīties uzņēmēju veiksmes stāstos, kā arī dalīties savā personīgajā pieredzē un prezentēt savu uzņēmumu, tādējādi uzrunājot potenciālos klientus un sadarbības partnerus konkrētajā reģionā.
 
Dienas pirmajā daļā notiks diskusija par pilsētas un reģiona attīstību uzņēmējdarbībā, piesaistot investorus. Paredzēts, ka eksperti runās par pašreiz valstī ļoti aktuālu problēmu – kvalitatīva darbaspēka trūkumu un darāmajiem darbiem, lai risinātu šo jautājumu. Banka Citadele prezentēs arī savu aktuālāko Citadele Index pētījumu par ekonomikas aktualitātēm un prognozēm. Ārvalstu investoru padomes Latvijā Darbaspēka jautājumu darba grupas līdzvadītāja pastāstīs par investoru novērojumiem un ieteikumiem darbaspēka trūkuma mazināšanai, kā arī tiesiskās vides sakārtošanai. Klātesošajiem būs iespēja uzzināt informāciju par reemigrāciju veicinošo sociālo akciju “Latvija strādā”, savukārt pēc tam notiks paneļdiskusija, kurā eksperti diskutēs par šiem aktuālajiem jautājumiem.
 
Pasākuma otrajā daļā plānots pārrunāt aktualitātes, ko nosaka Energoefektivitātes likums un ES direktīvas un kā šīs prasības realizēt, izmantojot valsts atbalstu uzņēmumu energoefektivitātes uzlabošanai. Tā tiks veidota sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju Altum, piesaistot dažādus ekspertus ar ieteikumiem energoefektivitātes programmu ieviešanai un veicināšanai, skaidrojot dažādus risinājumus energopārvaldībā. Savukārt paneļdiskusijā būs iespēja uzzināt par vairāku uzņēmēju praktisko pieredzi energoefektivitātes  risinājumu ieviešanā. 
 
Ieeja bez maksas. Vietu skaits ierobežots.
 

<< Atpakaļ