Engures novads

NVA uzsāk akciju sezonālās nodarbinātības veicināšanai19-05-2020

Lai veicinātu sezonālo darbu devēju un sezonālo darbu meklētāju satikšanos, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) rīko īpašu akciju “Sezonas darbi” un aicina darba devējus, kuri meklē sezonālus darbiniekus, iesaistīties akcijā, reģistrēt sezonālos darba piedāvājumus NVA CV un vakanču portālā (https://cvvp.nva.gov.lv) vai jebkurā NVA filiālē visā Latvijā.

Darba devēju reģistrētās vakances tiks operatīvi publicētas vienkopus un ik dienu atjauninātas sadaļā “Sezonas darbi” NVA tīmekļvietnes galvenajā lapā (www.nva.gov.lv), kā arī sadaļās “Klientiem” un “Darba devējiem”. Līdz ar to darba meklētāji varēs ērti un ātri iegūt informāciju par vakancēm un piemeklēt sev vispiemērotāko darba vietu, savukārt darba devējiem tā būs iespēja atrast sezonālus darbiniekus.
 
Sociālajā vietnē Facebook ir izveidots konts CV un vakanču portāls, kurā publicēta informācija par akcijas “Sezonas darbi” norisi, NVACV un vakanču portālu, tā iespējām, vakancēm un piemērotu pretendentu atlasēm.
 
NVA reģistrētie bezdarbnieki, strādājot sezonālus darbus, var saglabāt arī bezdarbnieka statusu, jo līdz šā gada 31. decembrim bezdarbniekiem ir pagarināts īslaicīgās nodarbinātības periods, proti, NVA reģistrētais bezdarbnieks saglabā bezdarbnieka statusu, ja ir nodarbināts uz noteiktu laiku, kas gada periodā nepārsniedz kopumā 120 dienas.
 
Detalizētāka informācija par NVA akciju “Sezonas darbi” šeit.

<< Atpakaļ