Engures novads

Pieejams Engures novada uzņēmumu katalogs un statistika03-06-2014

Mājaslapā enguresnovads.lv, sadaļā "uzņēmējiem" sadarbībā ar Lursoft pieejami divi jauni rīki: Engures novada uzņēmumu katalogs un Engures novada uzņēmumu statistikas.

 Engures novada dome sadarbībā ar Lursoft nodrošina plašu informācijas apriti novadniekiem un to viesiem, ļaujot piekļūt gan iedzīvotājiem, gan uzņēmējiem svarīgiem datiem. Dati tiešsaistes režīmā tiek atjaunoti no Lursoft datu bāzes, tādejādi vienmēr nodrošinot pieeju visaktuālākajai informācijai.
 
Sadaļā Uzņēmējdarbība, izmantojot integrētu Biznesa kontaktu katalogu www.zo.lv, iespējams iegūt Engures novada uzņēmēju kontaktinformāciju, kā arī veikt meklēšanu pēc dažādiem kritērijiem. Savukārt uzņēmējiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas papildināt kontaktu kartiņu ar kontaktinformāciju, aprakstu, produktu klāstu, attēliem u.c., kas nodrošina papildus bezmaksas publicitāti.
 
Otra būtiskā sadaļa ir Uzņēmējdarbības statistikas, kas nodrošina piekļuvi Engures novada statistikas rādītājiem - Uzņēmumu reģistrēšanas dinamikai, Uzņēmumiem ar lielāko apgrozījuma pieaugumam pa gadiem, Uzņēmumu reģistrēšanas un likvidēšanas dinamikai un Ārvalstu tiešajām investīcijām. Šāda informācija sniedz iespēju uzņēmējiem būt informētiem par komercdarbību novadā, kā arī dod iespēju veidot sadarbību starp novadiem, kas, savukārt, veicina novadu infrastruktūras attīstību.
 
Turpmāk ar pašvaldību gatavotajiem izdevumiem, tai skaitā arī Engures Novada Ziņām piedāvājam iepazīties Laikrakstu bibliotēkā www.news.lv. Tas nodrošina iespēju ikvienam ērti atrast sev interesējošo informāciju plašajā News.lv laikrakstu arhīvā. Laikrakstu bibliotēkā News.lv apmeklētājiem ir iespēja lasīt kā jaunākās, tā arī arhīva publikācijas no centrālajiem un reģionālajiem izdevumiem. Rakstu arhīvs tiek uzkrāts no 1993. gada un tiek papildināts, pateicoties novadu, pilsētu un uzņēmēju atsaucībai. News.lv nodrošina meklēšanu arhīva krājumos un laikrakstu monitoringu pēc lasītājam svarīgiem atslēgvārdiem.
 
Savukārt www.lursoft.lv meklētāja baneris apmeklētājiem piedāvā iespēju iegūt detalizētu informāciju par komersantiem, dalībniekiem, amatpersonām, to saistībām u.c. svarīgiem juridiski pamatotiem datiem.
 
Arī turpmāk Lursoft ar pašvaldībām uzturēs īpašas attiecības, veicot reģionālos izbraukumus un iepazīstinot ar izstrādātiem jaunumiem, kas to lietotājiem ļauj atvieglot savu ikdienas darbu ritmu un sniedz iespēju attīstīt novadu.
 
Pievienotajam attēlam ir vienīgi ilustratīva nozīme.

<< Atpakaļ