Engures novads

Sanāksme "Zvejniecības kultūras manojums piekrastē"03-05-2019

Šā gada 13.maijā Rīgas plānošanas reģions, Cherish projekta ieviesējs, sadarbībā ar Partnerības “Sernikon” un Biedrības “Jūrkante” projektu Vidzemes zvejnieks organizē sanāksmi par ZVEJNIECĪBAS KULTŪRAS MANTOJUMU PIEKRASTĒ.

KAD: 2019.gada 13.maijs
 
KUR: “Porto Resort” Medzābaki 2, Lilaste, Carnikavas novads
 
REĢISTRĒTIES online līdz 9. maijam ŠEIT!
 
DIENASKĀRTĪBA: Skatīt ŠEIT!
 
Lūdzu ņemt vērā, ka darbs grupās notiks paralēli. Ja piedalīsieties TEK grupā, lūdzam apdomāt, kas ir mūsu piekrastes zvejniecības kultūras mantojums.
 
ĪSI PAR PROJEKTIEM:
 
Rīgas plānošanas reģions projekts Cherish. 
Rīgas plānošanas reģions ievieš INTERREG EUROPE programmas projektu “Reģionālā attīstība sekmējot  piekrastes zvejniecības kultūras mantojuma potenciālu Eiropā/CHERISH”, kura vispārējais mērķis ir uzlabot reģionālo politiku, lai sekmētu piekrastes zivsaimniecības kopienu attīstību un kultūrvēsturiskā zivsaimniecības mantojuma aizsardzību un popularizēšanu.
 
 
Partnerības Sernikon un Biedrības Jūrkante projekts Vidzemes zvejnieks
Projekta “Vidzemes piekrastes zvejas tradīcijas un nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšana un popularizēšana” mērķis: Apkopot zināšanas un informāciju par zvejniecību Vidzemes piekrastē un ar zvejniecību saistītajiem objektiem un nodot to plašākai publikai, it īpaši vietējiem jauniešiem, izmantojot moderno tehnoloģiju piedāvātās iespējas, tādējādi saglabājot un popularizējot zvejniecības kultūras mantojumu. Projektu finansē Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonds.
 
Paplildus informāciju lasīt ŠEIT!

<< Atpakaļ