Engures novads

Tikšanās ar Vācijas atjaunojamās enerģijas nozares uzņēmumiem16-05-2019

Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera (AHK) sadarbībā ar Vācijas Ekonomikas un Tehnoloģiju ministriju (BMWi) un eksporta atbalsta iniciatīvu energiewächter GmbH š.g. 5. jūnijā organizē tikšanās ar vācu uzņēmējiem par tēmu: Pašapgāde ar atjaunojamo enerģiju un enerģijas uzkrāšanas risinājumi rūpniecībā!

Projekta mērķis ir veicināt sadarbību uzņēmēju starpā, apmainoties ar informāciju un daloties pieredzē; vērst uzmanību uz virkni sadarbības iespējām, kas var uzlabot esošo situāciju nozarē Latvijā, optimizējot jau uzstādītās ražošanas iekārtas, gan paaugstinot ražošanas procesu efektivitāti; informēt par jauniem sadarbības modeļiem, projektiem un tehnoloģijām, savedot kopā uzņēmējus un pilsētu/pašvaldību pārstāvjus ar potenciālo investoru siltumapgādes jomā; rosināt interesi par ilgtspējīgu zaļās enerģijas ražošanu; dot pozitīvu ieguldījumu atjaunojamo energoresursu izmantošanas un koģenerācijas attīstībā.
 
5. jūnijā notiks individuālas tikšanās ar sadarbībā ieinteresētiem 5 vācu uzņēmumiem, kas ieradīsies Rīgā ar mērķi dibināt kontaktus, atrast sadarbības partnerus, īstenot kopprojektus, konsultēt iekārtu optimizācijas jautājumos.
 
Ar vācu uzņēmumu darbības izvērstiem profiliem un to sadarbības interesēm aicinām iepazīties pielikumā, turpat arī aizpildīt pieteikuma anketu un atsūtīt  līdz 21. maijam uz e-pastu maija.pavila@ahk-balt.org.
 
Pieteikuma veidlapa pieejama ŠEIT!
 
Saņemot pieteikumu, ar Jums sazināsies, lai vienotos par konkrētiem tikšanās laikiem, kad vācu uzņēmējs un pavadošā persona no Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras ieradīsies pie Jums uz tikšanos vai arī aicināsim Jūs uz sarunu ar uzņēmumu pie mums Rīgā, Strēlnieku ielā 1-4. Plānotais sarunas ilgums aptuveni 1 stunda. Dalība projektā ir bez maksas.
 
Avots: Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera
 

<< Atpakaļ