Uzņēmēju ballē saziedoti trūkstošie 403 eiro Lukasa glābšanai23-12-2015

4. decembrī Šlokenbekas muižā notika Engures novada Gada uzņēmēju balle, kuras laikā biedrība “Sirds aicinājums” organizēja ziedojumu vākšanu mazā Lukas ārstēšanai. Tikai 2 mēnešus vecajam puisēnam ir diagnosticēta kardiovaskulārā mazspēja un, lai glābtu viņa dzīvību, ir nepieciešama steidzama operācija, kuru ir iespējams veikt Kaļiņingradas kardioloģijas centrā. Operācijas kopējās izmaksas ir 15 000 EUR un šī summa bija jāsavāc nekāvējoties.

Informējam, ka Gada uzņēmēju balles laikā biedrībai “Sirds aicinājums” ir izdevies savākt ziedojumus EUR 403,- apmērā. Pilnīgi visi savāktie līdzekļi tika novirzīti bērna ārstēšanai un šobrīd esam ārkārtigi priecīgi paziņot, ka visiem kopā mums ir izdevies savākt nepieciešamo summu – Luka jau atrodas Kaļiņingradas kardioloģijas centrā un tiek gatavots operācijai.

Biedrības “Sirds aicinājums” komanda no sirds pateicas ikvienam ziedotājam, kurš nepagāja garām ziedojumu kastītei un sniedza palīdzības roku nelaimē nonākušajam bērnam! Tikmēr biedrības darbs turpinās, jo apkārt vēl ir daudz cilvēku, kuriem nepieciešama palīdzība.
Jebkuru jautājumu vai ierosinājumu gadījumā esat laipni aicināti vērsties pie biedrības “Sirds aicinājums” pārstāvjiem. Mūsu kontakti: sirdsaicinajums@gmail.com; mob.: 29240654.

Saistītie raksti: