Iedzīvotāju sapulce Lapmežciemā par kapiem (papildināts)18-03-2016

Ceturtdien, 17. martā, Lapmežciemā notika iedzīvotāju sapulce par jaunās kapsētas izveidi Ragaciema pusē.

Sapulci apmeklēja aptuveni 60 iedzīvotāji, tostarp arī sabiedriskās organizācijas, vides speciālisti, pašvaldības deputāti un administratīvie darbinieki. Tikšanās laikā pašvaldība iedzīvotājus iepazīstināja ar svarīgākajiem demogrāfiskajiem un ekonomiskajiem rādītājiem Lapmežciema pagastā, informēja par nākotnes plāniem pagasta teritorijā, kā arī sniedza atbildes iedzīvotājiem uz citiem interesējošajiem jautājumiem.

Jāpiezīmē, svarīgākais fakts sapulces gaitā, sanākušie iedzīvotāji balsojumā pauda pārliecinošu atbalstu jaunās kapsētas izveidei ieplānotajā vietā.

Engures novada Dome izsaka pateicību visiem iedzīvotājiem, kuri darba dienas vakarā varēja atrast laiku, lai ierastos uz sapulci un izteica savu viedokli un uzklausīja pašvaldības sniegto informāciju.