Engures novads

Latvijas Televīzijas ziņas par Engures novada ERASMUS+ jauniešu projektu "Dance for Peace"10-11-2015

Ceturtdien, 29. oktobrī, Engures novada ERASMUS+ jauniešu projekta "Dance for Peace" dalībniekiem bija jāiztur jauns pārbaudījums. Dienas gaitā projekta dalībniekiem un organizatoriem bija jāsniedz intervijas vairākiem Latvijas televīziju kanālu reportieriem, tostarp valsts ietekmīgākās televīzijas - Latvijas Televīzijas - vakara ziņām!

"Grūtākais darbs jau aiz muguras, un uzvedums «Dejojam mieram» tiek izdejots uz Šlokenbekas muižas skatuves. Uzvedumā, kuru nedēļas laikā izveidojuši trīspadsmit līdz deviņpadsmit gadu veci jaunieši no Zviedrijas, Polijas, Spānijas un Latvijas, tiek attēlota reālā dzīve, bet viss vienmēr beidzas laimīgi. Jaunieši uzskata, ka deju uzvedums nevar mainīt notikumus pasaulē, bet var mainīt domāšanu," tā Latvijas Televīzijas (LTV) vakara ziņas par "Dance for Peace" projektu.   
 
Jaunnedēļ LNT novadu ziņas demonstrēs sižetu par projekta noslēguma koncertu. Savukārt pēc projekta taps atsevišķa filma par "Dance for Peace" projektu.
 
Projektu rīko Engures novada Dome Engures novada jauniešiem sadarbībā ar biedrību "Pozitīvā Doma" un deju studiju "Alegorija" un projekta partneroragnizācijām no Spānijas, Zviedrijas un Polijas.
 
No Eiropas Savienības programmas "Erasmus+" piesaistītais finansējums projektam ir 20 806 eiro.
 
 
 
Saistītie raksti:
 
 
 
 

<< Atpakaļ