Engures novads

LNT novadu ziņas par ERASMUS+ jauniešu projektu "Dance for Peace"10-11-2015

No 23. līdz 29. oktobrim Šlokenbekas muižā risinājās Engures novada Domes jauniešu projekts "Dance for Peace", par ko sižetu aizvadītajā svētdienā demonstrēja LNT novadu ziņas.

"Deja ir universāla valoda, kurā var sarunāties jebkuras rases, tautas un reliģijas pārstāvji, ko ļoti labi pierāda jaunieši no vairākām Eiropas valstīm, lai Šlokenbekas muižā vienotos kopīgā dejā un dejotu mieram.
 
Projektā kopumā piedalījās jaunieši no četrām valstīm – Latvijas, Polijas, Zviedrijas un Spānijas. Lai arī projekta nosaukumā jau pavēstīts galvenais šā pasākuma virziens, kas ir deja, ko jaunieši arī uzskatāmi demonstrēja vērienīgajā koncertā 29. oktobra vakarā, tomēr deju soļi un gurnu kustības noteikti nebija vienīgā lieta, ar ko nācās nodarboties projekta dalībniekiem," tā LNT novadu ziņas par aizvadīto projektu.
 
 
Projektu rīkoja Engures novada Dome Engures novada jauniešiem sadarbībā ar biedrību "Pozitīvā Doma" un deju studiju "Alegorija" un projekta partneroragnizācijām no Spānijas, Zviedrijas un Polijas. No Eiropas Savienības programmas "Erasmus+" piesaistītais finansējums projektam ir 20 806 eiro.
 
 

<< Atpakaļ