Engures novads

LNT novadu ziņas par Ekonomikas ministres vizīti katamarānu ražotnē Engurē06-10-2015

Jau vēstījām, ka Ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola piektdien, 2. oktobrī, devās savā kārtējā reģionālajā vizītē, kuras laikā apmeklēja vairākas Kurzemes austrumkrasta mazās ostas. Pirmā ministres pieturvieta bija Engure, kur viņa iepazinās ar katamarānu būvniecības uzņēmumu O Yachts, un šo vizītes daļu atspoguļoja LNT novadu ziņas.

 Pēc ekskursijas pa ražotni Reizniece-Ozola ar uzņēmuma vadību pārrunāja tā attīstības plānus un nozares attīstības potenciālu Latvijā kopumā, kā arī ar Engures novada vadību apsprieda augstas pievienotās vērtības uzņēmumu attīstības iespējas Latvijas novados un to ietekmi uz reģionu attīstību un nodarbinātības iespējām.
Uzņēmumā gada laikā pēc ražošanas uzsākšanas pērnā gada oktobrī jau uzbūvēti trīs ekskluzīvi katamarāni, šobrīd būvē trīs nākamos un jau šobrīd nodarbina 17 darbiniekus. Regulāri tiek piesaistīti ārpakalpojumu sniedzēji, veicinot uzņēmējdarbības aktivitāti Engurē kopumā. Jau tuvākajā laikā O Yachts uzsāks darbu pie jauna pasūtījuma – 17 metru Class 5 katamarāna.
 
 
 
 
Saistītās publikācijas:
 

<< Atpakaļ